Hugo: Tropikalna Wyspa 4 / Jungle Island 4 (2004)
Polska wersja językowa (Napisy + Dubbing).
Czwarty tytuł z serii „Tropikalna Wyspa” firmy ITE Media ponownie przenosi dzieci w realia malowniczej dżungli. Tym razem ich zadaniem jest pomoc trollowi Hugo w organizacji tropikalnego przyjęcia. W trosce o ogarnięcie niemalże każdego ważnego elementu udanej imprezy, młody użytkownik bierze udział w szeregu zręcznościowych mini-gierek. W „Hugo idzie na ryby” pomagamy łapać ryby do bufetu, aby każdy zwierzak mógł najeść się do syta.

Druga gra, „Kapela weselna Jean Paula” polega na odnajdowaniu właściwej tonacji, by wszyscy mogli bawić się przy dobrej muzyce.

W trzeciej, zatytułowanej „Owocowy szał Fernanda” gracz skacze od drzewa do drzewa, zbierając składniki pysznej sałatki owocowej. Z kolei dwie następne konkurencje znane są doskonale z programu telewizyjnego.

„Tajemnice Oceanu” oraz „Magiczne Ręce” kolejno polegają na zbieraniu jak największej ilości diamentów oraz uwalnianiu Hugoliny i dzieci (główny bohater musi wybrać właściwą butelkę z eliksirem, który zmniejszy złowrogą Scyllę oraz Don Kroka do miniaturowych rozmiarów).

Oprawa audiowizualna, podobnie jak w innych grach z Hugo w roli głównej, nie pozostawia nic do życzenia. Profesjonalne polskojęzyczne opracowanie sprawia, że „Hugo: Tropikalna Wyspa 4” to produkt chętnie wykorzystywany do wspólnej zabawy przez całe rodziny.

Wymagania sprzętowe:

Pentium III 500MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB

OPIS UPLOADU:

Wielkość całego uploadu: 306.1 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
.ISO
Wersja językowa: PL (napisy + dubbing)
Hasło: brak
DOWNLOAD:

Kod:
http://upfiles.net/f/prj3/Hugo.Tropikalna.Wyspa.4.PL.rar

http://catshare.net/3UjfiI49x9kEUdru/Hugo.Tropikalna.Wyspa.4.PL.rar

http://fileshark.pl/pobierz/15377358/0693n/Hugo.Tropikalna.Wyspa.4.PL.rar

Pobierz plik