Hugo: Tropikalna Wyspa / Jungle Island (2000)
Polska wersja językowa (Napisy + Dubbing).
Hugo to śmieszny i zabawny stworek. Tym razem trafia do zupełnie nowego świata. Hugolina i dzieci – Trik, Trak i Truk – zostali uprowadzeni przez Scyllę, która ukryła się z nimi na Tropikalnej Wyspie. Ścigając ich Hugo zaprzyjaźnił się z małpką Bananówką i tukanem Fernandem. W tym czasie Scylla weszła w komitywę z krokodylem Don Kroko – groźnym tyranem Tropikalnej Wyspy. Musisz pomóc Hugo w uwolnieniu Hugoliny i dzieci – to Twoja misja.

* „Hugokopter”: W tym epizodzie, by uwolnić Hugolinę i dzieci, Hugo musi przelecieć nad dżunglą - nie jest to jednak łatwym zadaniem. Scylla i złośliwe małpy robią wszystko, by utrudnić mu osiągnięcie celu.

* „Wspinaczka po lianach”: Hugo musi się wspiąć na najwyższe drzewo w dżungli, by skorzystać z tajemnej liny pozwalającej dostać się na szczyt wulkanu. W dżungli jednak niczego nie można być pewnym. Wśród drzew czają się groźne niebezpieczeństwa.

* „Tajemnica piramidy Inków”: Aby uwolnić Hugolinę i dzieci, Hugo musi przedrzeć się przez dżunglę w kierunku piramidy Inków. Także i to przedsięwzięcie okazuje się trudne i niebezpieczne - za sprawą Scylli, Don Kroka i niebezpiecznych bestii.

* „Podążaj za małpą”: Aby zostać "Trollem Dnia" Hugo musi stawić czoła licznym wyzwaniom. Na szczęście Bananówka pomaga mu odnaleźć właściwą drogę.

* „Zabawy z małpami”: Aby pomóc Bananówce, Hugo stara się odebrać banany złośliwym małpom mając do dyspozycji tylko oślizgłą rybę.

* „Gra w pary”: Trzeba będzie nieźle się nagłowić, szukając w dżungli par identycznych zwierząt.

Wymagania sprzętowe:

Pentium 166MHz, 32MB RAM
OPIS UPLOADU:

Wielkość całego uploadu: 739.7 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
.MDF, .MDS
Wersja językowa: PL (napisy + dubbing)
Hasło: brak
DOWNLOAD:

Kod:
http://upfiles.net/f/prj5/Hugo.Tropikalna.Wyspa.PL.rar

http://catshare.net/cW2XZ7qceUqGxLpE/Hugo.Tropikalna.Wyspa.PL.rar

http://fileshark.pl/pobierz/15377359/103sn/Hugo.Tropikalna.Wyspa.PL.rar

Pobierz plik