Kajko i Kokosz: Szkoła Latania (2005)
Polska wersja językowa. Wypakuj i graj.
Kolejna po Kajko i Kokosz w Krainie Borostworów gra przygodowo-zręcznościowa przeznaczona dla dzieci (od czterech lat), w całości oparta na kultowym komiksie Janusza Christy, a ściślej mówiąc – na tomie Szkoła latania.

Fabuła opowiada o Kasztelanie Mirmile, który zapragnął nauczyć się latania na miotle. W tym celu wyrusza wraz ze swymi dzielnymi wojami – Kajkiem i Kokoszem – na Łysą Górę, do Wyższej Szkoły Latania. Jednak jak mawiają, wszystko co dobre, szybko się kończy. Złowieszczy Zbójcerze postanowili wykorzystać tę nieobecność i niemal zdobyli Mirmiłów, rodzinny gród naszych druhów. Oczywiście gracz, wcielając się w rolę tytułowych bohaterów, musi ocalić swoje rodzinne miejsce zamieszkania.

Naturalnie Zbójcerze są świadomi powrotu dzielnych ziomków, dlatego też przygotowali szereg pułapek. Użytkownik musi je sprytnie omijać, walczyć z napotkanymi wykolejeńcami losu, uwolnić uwięzionego Kasztelana i w końcu rozgonić ich liczny obóz rozłożony wokół Mirmiłowa. Oczywiście w niniejszym tytule nie zabraknie też tytułowych atrakcji w postaci lotów na miotle czy pniu. Łącznie autorzy przygotowali dziewięć wysoce zróżnicowanych poziomów, w których zwiedzamy piękne lokacje (dobrze odwzorowany świat rodem z komiksu).

Wymagania sprzętowe:

Pentium III 600 Mhz, 128 MB RAM
OPIS UPLOADU:

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Graj.

Wielkość całego uploadu: 93.6 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
pliki gry
Wersja językowa: PL
Hasło: brak
DOWNLOAD:

Kod:
http://upfiles.net/f/qi7n

http://catshare.net/OQ561ykgnlN8Innf

http://fileshark.pl/pobierz/15517524/4r7np

Pobierz plik